top of page
2722702.jpg
białe tło

O nas

MM Property za swój cel obrał dostarczenie klientowi atrakcyjnie położonych domów i mieszkań.

Projektując nasze inwestycje kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Dlatego stosujemy sprawdzone materiały budowlane i budujemy w nowoczesnych technologiach.

Dzięki starannie dobranej lokalizacji nasze inwestycje zapewniają bliskość terenów zielonych i łatwy dostęp do atrakcji centrum miasta.

Ponadto w swojej ofercie proponujemy Państwu sprzedaż apartamentów oraz domów na południu Hiszpanii. Posiadamy swoje biuro we Wrocławiu w Polsce oraz w Torrevieja w Hiszpanii zapewniając Państwu opiekę naszych doradców na każdym etapie transakcji.

Oferujemy wsparcie w zakresie doboru nieruchomości, dokonania wszelkich formalności związanych z zakupem profesjonalnego najmu oraz obsługi zakupionych apartamentów oraz domów.

Pomagamy w zorganizowaniu przelotu oraz zakwaterowaniu.

Ponadto z dużym powodzeniem od prawie10 lat pod nazwą PropertyApart świadczymy usługi w zakresie wynajmu apartamentów w centrum Wrocławia. Naszym gościom zapewniamy wysoki standard oraz szereg udogodnień zapewniając pełny komfort pobytu (szczegóły opisane w zakładce Wynajem Wrocław)   

Z nami spełnisz swoje marzenia o komfortowym życiu!

Telefon

+48 793 385 385

Email 

Obserwuj nas

  • youtube
  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page